Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
HP Paper bond universal 36inch 45m 2-pack, 45,7 m, 91,4 cm, 91,4 cm (36"), Opaco, 106 µm, 80 g/m²
| Lunghezza del rullo | 45,7 m |
| Larghezza del rullo | 91,4 cm |
| Dimensione | 91,4 cm (36") |
| Spessore materiale di stampa | 106 µm |
| Peso carta | 80 g/m² |
| Tipo rifinitura | Opaco |
| Paese di origine | Germania |
| Intervallo temperatura di funzionamento | 15 - 30 °C |
| Intervallo di temperatura | 5 - 40 °C |
| Range di umidità di funzionamento | 20 - 70% |
| Umidità | 10 - 80% |
| Quantità per pacco | 2 pz |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 1297BCAF6F
Brand: Epson
Reference: 86F17DAD
Brand: HP
Reference: 12BCCABB
Brand: Brother
Reference: 396D308E
Brand: HP
Reference: D4A9F11F6D
Brand: HP
Reference: 0EC93250
Brand: Epson
Reference: 61E618BD
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: BD207AF8
Brand: Canon
Reference: 70D040C8
Brand: Canon
Reference: A322852CE0
Brand: Dymo
Reference: 51681A7C14
Brand: HP
Reference: CF5D2AB9C5
Brand: Lenovo
Reference: DDA47E8A
Brand: Canon
Reference: 43384383
Brand: Brother
HP Paper bond universal 36inch 45m 2-pack, 45,7 m, 91,4 cm, 91,4 cm (36"), Opaco, 106 µm, 80 g/m²
check_circle
check_circle