- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother TN-3380P, 8000 pages, Black, 1 pc(s)
| Type | Original |
| Printing colors | Black |
| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | DCP-8110DN, HL-5440D, HL-5450DN, HL-5470DW, MFC-8510DN, MFC-8520DN |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Black toner page yield | 8000 pages |
| Cartridge return & recycling | Yes |
| Product color | Black |
| Country of origin | China |
| Width | 7.99" (203 mm) |
| Depth | 5.91" (150 mm) |
| Height | 14.2" (360 mm) |
| Weight | 24.7 oz (700 g) |
| Package weight | 2.62 lbs (1.19 kg) |
| Print technology | Laser printing |
| Page yield footnote | ISO/IEC 19752 |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Number of cartons per pallet layer | 5 pc(s) |
| Number of cartons per pallet | 50 pc(s) |
| Number of layers per pallet | 10 pc(s) |
| Quantity per pallet | 150 pc(s) |
| Pallet height | 7.28" (18.5 cm) |
| Pallet weight | 1101.2 lbs (499.5 kg) |
| Pallet type | 1200 x 1000 mm |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 4BDB617964
Brand: HP
Reference: C4AB0F7D
Brand: Lexmark
Reference: 3F0AA81A
Brand: HP
Reference: 2A38BE67
Brand: Epson
Reference: 3817157C91
Brand: Epson
Reference: 82A224CB18
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 3BD318565E
Brand: HP
Reference: A717F41C20
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 9946800209
Brand: Canon
Reference: CE607AC0
Brand: Brother
Reference: 71893D04
Brand: Canon
Reference: 6A6A73C9C5
Brand: Lexmark
Reference: CE393994E8
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Brother TN-3380P, 8000 pages, Black, 1 pc(s)
check_circle
check_circle