- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother TN-3390P, 12000 pages, Black, 1 pc(s)
| Type | Original |
| Printing colors | Black |
| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | DCP-8110DN, HL-5440D, HL-5450DN, HL-5470DW, MFC-8510DN, MFC-8520DN |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Black toner page yield | 12000 pages |
| Cartridge return & recycling | Yes |
| Product color | Black |
| Country of origin | China |
| Width | 7.99" (203 mm) |
| Depth | 5.91" (150 mm) |
| Height | 14.2" (360 mm) |
| Weight | 28.4 oz (805 g) |
| Package weight | 2.84 lbs (1.29 kg) |
| Print technology | Laser printing |
| Page yield footnote | ISO/IEC 19752 |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Number of cartons per pallet layer | 5 pc(s) |
| Number of cartons per pallet | 50 pc(s) |
| Number of layers per pallet | 10 pc(s) |
| Quantity per pallet | 150 pc(s) |
| Pallet height | 7.17" (18.2 cm) |
| Pallet weight | 1759.3 lbs (798 kg) |
| Pallet type | 1200 x 1000 mm |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: E8BF95FB
Brand: HP
Reference: 3B929F12
Brand: Canon
Reference: A09540CA
Brand: Epson
Reference: 2CE217D773
Brand: HP
Reference: BC628DD9
Brand: Lexmark
Reference: 0B65E52A
Brand: Epson
Reference: 840D68CBBB
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 6D8A29662F
Brand: Kyocera
Reference: 92A972196A
Brand: HP
Reference: D5B2BBD3E5
Brand: Prindo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: EBCE2C7B38
Brand: Kyocera
Brother TN-3390P, 12000 pages, Black, 1 pc(s)
check_circle
check_circle