- New
- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Lenovo ThinkSmart, 3840 x 2160 pixels, 4K Ultra HD, 60 fps, 720p, 1080p, H.264, M-JPEG, 4x
| Maximum video resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Camera HD type | 4K Ultra HD |
| Face tracking | Yes |
| Maximum frame rate | 60 fps |
| Supported video modes | 720p, 1080p |
| Video formats supported | H.264, M-JPEG |
| Zoom capability | Yes |
| Digital zoom | 4x |
| Viewing angle, horizontal | 100° |
| Viewing angle, vertical | 68° |
| Diagonal field of view | 125° |
| Power consumption (typical) | 2.5 W |
| Operating voltage | 5 V |
| Operating current | 0.5 A |
| Plug and Play | Yes |
| Interface | USB-C |
| Product color | Black |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 60% |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 85% |
| Width | 4.13" (105 mm) |
| Depth | 2.38" (60.5 mm) |
| Height | 1.42" (36 mm) |
| Weight | 8.64 oz (245 g) |
| Quantity | 1 |
| Package type | Box |
| Package width | 16.4" (416 mm) |
| Package depth | 4.53" (115 mm) |
| Package height | 2.22" (56.5 mm) |
| Package weight | 2.87 lbs (1.3 kg) |
| Built-in microphone | Yes |
| Number of microphones | 2 |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: BC1AD6E8F8
Brand: Samsung
Reference: 3B0DE458C5
Brand: Lexmark
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: CE4409D4
Brand: HP
Reference: 3AC01363EB
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 85066440
Brand: Kyocera
Reference: 6B0F103C
Brand: Canon
Reference: 04BBD409
Brand: Epson
Reference: 77957E01
Brand: HP
Reference: 934BB334
Brand: HP
Reference: 5019B922
Brand: Brother
Reference: 92438C080A
Brand: Xerox
Reference: 5AEEAB09
Brand: HP
Lenovo ThinkSmart, 3840 x 2160 pixels, 4K Ultra HD, 60 fps, 720p, 1080p, H.264, M-JPEG, 4x
check_circle
check_circle