- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Lenovo 40AW065BEU, Universal, Indoor/outdoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 65 W, 1.5 A
| Purpose | Universal |
| Power supply type | Indoor/outdoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 65 W |
| Input current | 1.5 A |
| USB ports quantity | 2 |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Product color | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 - 90% |
| Certification | ANATEL, AZ COC, BIS, BSMI, CCC, CE/IES, CMIM, EAC, ECAS, LVE+RoHS, GCC, KC, MOE, NRCs+SABS, RCM, Safety Mark, SEC, S-Mark, SONCAP, ST-COA, TISI, UA LVD+RoHS,UL |
| Cable length | 59.1" (1.5 m) |
| Width | 1.97" (50 mm) |
| Depth | 1.18" (30 mm) |
| Height | 3.44" (87.3 mm) |
| Weight | 4.06 oz (115 g) |
| Package width | 4.72" (120 mm) |
| Package depth | 4.72" (120 mm) |
| Package height | 1.38" (35 mm) |
| Package weight | 7.94 oz (225 g) |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Cables included | USB Type-C |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: C2D14777
Brand: Brother
Reference: 80D26CED
Brand: HP
Reference: 56293E84
Brand: Epson
Reference: E69B85EA
Brand: Epson
Reference: 3FD0EF204B
Brand: Kyocera
Reference: FAC1A3DA
Brand: HP
Reference: 6E60B660
Brand: Canon
Reference: 9C0AD2A2
Brand: Epson
Reference: 0E327F32DB
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 615CFA6A
Brand: Zebra
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: CF5F17651B
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: CAE82D4350
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Lenovo 40AW065BEU, Universal, Indoor/outdoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 65 W, 1.5 A
check_circle
check_circle