- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother SP-C0001, Separation pad
| Type | Separation pad |
| Device compatibility | Scanner |
| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | ADS-1100W, ADS-1600W |
| Maximum capacity | 10000 sheets |
| Country of origin | China |
| Width | 2.95" (75 mm) |
| Depth | 4.61" (117 mm) |
| Height | 2.17" (55 mm) |
| Weight | 0.564 oz (16 g) |
| Package weight | 2.15 oz (61 g) |
| Number of cartons per pallet | 160 pc(s) |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Quantity per pallet | 1920 pc(s) |
| Number of cartons per pallet layer | 16 pc(s) |
| Number of layers per pallet | 10 pc(s) |
| Pallet height | 5.83" (14.8 cm) |
| Pallet weight | 213.2 lbs (96.7 kg) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: B19BB0EF
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 87B24611
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: AE29F3B68B
Brand: Lexmark
Reference: 9D46142729
Brand: Brother
Reference: 1353F26D
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 1E467137
Brand: Lexmark
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B14384C3
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: F9AC0D5D
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 2BE9632344
Brand: Prindo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 6124C44A
Brand: Lexmark
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 313066B0
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5D7632AEEF
Brand: Xerox
Reference: 9EC06E3A
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: CAF10D79
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Brother SP-C0001, Separation pad
check_circle
check_circle