- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother TN-625XXLY, 6500 pages, Yellow, 1 pc(s)
| Type | Original |
| Printing colors | Yellow |
| Brand compatibility | Brother |
| Supply type | Single pack |
| Compatibility | HL-L8430CDW, HL-L8570CDW, MFC-L8730CDW, MFC-L8970CDW |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Color toner page yield | 6500 pages |
| Color toner cartridges quantity | 1 |
| Cartridge capacity | Extra (Super) High Yield |
| Product color | Black |
| Width | 3.54" (90 mm) |
| Depth | 3.94" (100 mm) |
| Height | 11.8" (300 mm) |
| Weight | 19 oz (540 g) |
| Package width | 5.04" (128 mm) |
| Package depth | 7.24" (184 mm) |
| Package height | 14.5" (368 mm) |
| Package weight | 32.7 oz (928 g) |
| Package type | Box |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 91AC4E97
Brand: Epson
Reference: 9D1EC18DC8
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: E52D8996
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: D82A1853DA
Brand: Epson
Reference: AD8EDA80D5
Brand: Epson
Reference: D0332311
Brand: Epson
Reference: 8AB3F67548
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 446053EC
Brand: Canon
Reference: 8CC65892
Brand: Lexmark
Reference: 270A7713A3
Brand: Epson
Reference: 5A68CB4705
Brand: Logitech
Reference: 47817658C8
Brand: Ricoh
Brother TN-625XXLY, 6500 pages, Yellow, 1 pc(s)
check_circle
check_circle