- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother TN-625XLM, 5500 pages, Magenta, 1 pc(s)
| Type | Original |
| Printing colors | Magenta |
| Brand compatibility | Brother |
| Supply type | Single pack |
| Compatibility | HL-L8430CDW, HL-L8570CDW, MFC-L8730CDW, MFC-L8970CDW |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Color toner page yield | 5500 pages |
| Color toner cartridges quantity | 1 |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Product color | Black |
| Width | 3.54" (90 mm) |
| Depth | 3.94" (100 mm) |
| Height | 11.8" (300 mm) |
| Weight | 17.9 oz (508 g) |
| Package width | 5.04" (128 mm) |
| Package depth | 7.24" (184 mm) |
| Package height | 14.5" (368 mm) |
| Package weight | 31.6 oz (896 g) |
| Package type | Box |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 6C17B9C519
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 51C66183DB
Brand: Kyocera
Reference: D2C821E8
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 800D9C2DF9
Brand: Prindo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 159A09C517
Brand: AgfaPhoto
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: AD8EDA80D5
Brand: Epson
Reference: B6CE2C3F
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 59AB1A1D1F
Brand: Develop
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 285A25C17F
Brand: HP
Reference: 2A819AD4
Brand: HP
Reference: 9C0EF199
Brand: Canon
Reference: 3AC5EA591F
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Brother TN-625XLM, 5500 pages, Magenta, 1 pc(s)
check_circle
check_circle