Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
HP 656X High Yield Yellow Original LaserJet Toner Cartridge, 22000 pages, Yellow, 1 pc(s)
| Type | Original |
| Printing colors | Yellow |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | HP LaserJet Enterprise M652, M653 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Color toner page yield | 22000 pages |
| OEM code | CF462X |
| HP segment | Small medium business |
| Operating temperature (T-T) | 15 - 30 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 40 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Width | 14.9" (378 mm) |
| Depth | 6.42" (163 mm) |
| Height | 7.56" (192 mm) |
| Weight | 2.6 lbs (1.18 kg) |
| Package width | 14.9" (378 mm) |
| Package depth | 6.42" (163 mm) |
| Package height | 7.56" (192 mm) |
| Package weight | 3.57 lbs (1.62 kg) |
| Maximum number of stacking cartons | 20 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer (EU) | 14 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Pallet weight | 5.87 oz (166.3 g) |
| EUR-pallet weight | 4.73 oz (134 g) |
| Number of layers per pallet | 5 pc(s) |
| Number of cartons per pallet layer | 18 pc(s) |
| Number of cartons per pallet | 90 pc(s) |
| Quantity per pallet | 90 pc(s) |
| Quantity per EUR-pallet | 70 pc(s) |
| Print technology | Laser printing |
| Box contents | Toner cartridge; Recycling guide |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 44.9 x 39 x 43.5" (1140 x 990 x 1104 mm) |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) | 44.9 x 39 x 43.5" |
| Pallet weight (imperial) | 365.8 lbs |
| Pallet size (EU) | 45.5 x 29.9 x 43.5" (1155 x 760 x 1104 mm) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 6EAF935A9B
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 3EB49908
Brand: Lexmark
Reference: 3CC63CC4CA
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 64744829A1
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 85FDE28D
Brand: Kyocera
Reference: C7FD6D5179
Brand: Kyocera
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 252A3DBAEB
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 14E54BD8D0
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 283189E6B1
Brand: Xerox
Reference: 7CFEE9FF
Brand: Canon
Reference: 68A15B5278
Brand: HP
Reference: D21DD578
Brand: Kyocera
HP 656X High Yield Yellow Original LaserJet Toner Cartridge, 22000 pages, Yellow, 1 pc(s)
check_circle
check_circle