- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Epson 113 EcoTank, Black, Epson, Ecotank ET-5880, EcoTank ET-5850, EcoTank ET-5800, EcoTank ET-16650, EcoTank ET-16600, 7500 pages, 127 ml, Pigment
| Original | Yes |
| Printing colors | Black |
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | Ecotank ET-5880, EcoTank ET-5850, EcoTank ET-5800, EcoTank ET-16650, EcoTank ET-16600 |
| Black ink page yield | 7500 pages |
| Black ink volume | 127 ml |
| Ink technology | Pigment |
| Print technology | Inkjet |
| Country of origin | Indonesia |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 2.32" (59 mm) |
| Package depth | 6.89" (175 mm) |
| Package height | 2.28" (58 mm) |
| Package weight | 4.59 oz (130 g) |
| Package type | Box |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 8715946679662 |
| Master (outer) case length | 18.9" (480 mm) |
| Master (outer) case width | 12.2" (310 mm) |
| Master (outer) case height | 5.91" (150 mm) |
| Quantity per pallet | 1350 pc(s) |
| Quantity per master (outer) case | 30 pc(s) |
| Quantity per pallet (UK) | 1890 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 0BCA1B3A
Brand: Epson
Reference: 76E2D26F04
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 308D8873
Brand: Brother
Reference: A3E233BF
Brand: HP
Reference: F91C6B29C1
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 4EB77A6A
Brand: Kyocera
Reference: 91BA91A5
Brand: Epson
Reference: 2B0CC467
Brand: Canon
Reference: 3A01FC0853
Brand: OKI
Reference: 4D1B30F7
Brand: HP
Epson 113 EcoTank, Black, Epson, Ecotank ET-5880, EcoTank ET-5850, EcoTank ET-5800, EcoTank ET-16650, EcoTank ET-16600, 7500 pages, 127 ml, Pigment
check_circle
check_circle