Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Lenovo Performance FHD, 1920 x 1080 pixels, Full HD, USB-C, Black, Clip/Stand, 70.9" (1.8 m)
| Maximum video resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Camera HD type | Full HD |
| Interface | USB-C |
| Product color | Black |
| Mounting type | Clip/Stand |
| Cable length | 70.9" (1.8 m) |
| LED indicators | Yes |
| Certification | CE for EU/EFTA; FCC and ICES for North America; CB(62368 -1); KCC for South Korea; BSMI for TW; VCCI for Japan; UKR for Ukraine; SASO for Saudi Arabia; EAC for Russia/CU; VCCI for Japan; NOM for Mexico BIS for India UKCA for UK |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | -5 - 40 °C |
| Width | 4.72" (120 mm) |
| Depth | 2.48" (63 mm) |
| Height | 2.22" (56.3 mm) |
| Weight | 6.7 oz (190 g) |
| Quantity | 1 |
| Package weight | 6.7 oz (190 g) |
| Built-in microphone | Yes |
| Number of microphones | 2 |
| Harmonized System (HS) code | 85258900 |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: F378CE07A4
Brand: Samsung
Reference: 570197CE24
Brand: HP
Reference: A72FEFCF
Brand: HP
Reference: 3A7EF2E5
Brand: HP
Reference: 9D38E6EAB9
Brand: Brother
Reference: DC87952476
Brand: Prindo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 0B3EE946
Brand: Epson
Reference: A0CF1B27
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 674C8A0C
Brand: Lexmark
Reference: 7451F4DB11
Brand: Xerox
Reference: 3811E3DD
Brand: Lexmark
Reference: F38D10EB
Brand: Lexmark
Lenovo Performance FHD, 1920 x 1080 pixels, Full HD, USB-C, Black, Clip/Stand, 70.9" (1.8 m)
check_circle
check_circle