Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Toner rigenerato Everyday™ di Magenta compatibile con HP 304A (CC533A), Capacità standard, 2800 pagine, 2800 pagine, Magenta, 1 pz
| Tipo | Compatibile |
| Colori di stampa | Magenta |
| Compatibilità marca | HP |
| Tipo di fornitura | Confezione singola |
| Compatibilità | Canon Color imageCLASS LBP7200 Canon Color imageCLASS LBP7660 Canon Color imageCLASS MF726 Canon Color imageCLASS MF729 Canon Color imageCLASS MF8380 Canon Color imageCLASS MF8580 Canon Color imageRUNNER LBP5280 Color LaserJet CM2320 MFP Color LaserJet CP2020/CP2025 |
| Quantità per pacco | 1 pz |
| Resa in pagine del toner nero | 2800 pagine |
| Resa in pagine del toner a colori | 2800 pagine |
| Codice OEM | CC533A |
| Paese di origine | Cina |
| Larghezza imballo | 109,2 mm |
| Profondità imballo | 320 mm |
| Altezza imballo | 109,2 mm |
| Peso dell'imballo | 907,2 g |
| Tecnologia di stampa | Stampa laser |
| Numero di classificazione del controllo delle esportazioni (ECCN) | EAR99 |
| Codice del Sistema Armonizzato (SA) | 84439990 |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 3C74C718
Brand: Lexmark
Reference: D9EB09A4DB
Brand: Zebra
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B8E5A81AF6
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 292264D5B2
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: A2AD214227
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 441694BCA9
Brand: Brother
Reference: 19372D0E
Brand: HP
Reference: C60392079B
Brand: Xerox
Reference: 954674FB3C
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 32382985
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: DFE2378D
Brand: Canon
Reference: ECCD62B2
Brand: Kyocera
Toner rigenerato Everyday™ di Magenta compatibile con HP 304A (CC533A), Capacità standard, 2800 pagine, 2800 pagine, Magenta, 1 pz
check_circle
check_circle