- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother LC223M, Magenta, 1 pc(s), 550 pages, Single pack
| Type | Original |
| Printing colors | Magenta |
| Brand compatibility | Brother |
| Supply type | Single pack |
| Compatibility | MFC-J4620DW DCP-J562DW DCP-J4120DW MFC-J880DW MFC-J5720DW MFC-J480DW MFC-J5320DW MFC-J4420DW MFC-J5620DW |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Color ink page yield | 550 pages |
| Country of origin | Philippines |
| Width | 0.984" (25 mm) |
| Depth | 3.58" (91 mm) |
| Height | 4.57" (116 mm) |
| Weight | 1.2 oz (34 g) |
| Package weight | 2.36 oz (67 g) |
| Pallet height | 5.91" (15 cm) |
| Quantity per pallet | 3000 pc(s) |
| Number of cartons per pallet | 30 pc(s) |
| Number of layers per pallet | 5 pc(s) |
| Number of cartons per pallet layer | 6 pc(s) |
| Pallet weight | 423.3 lbs (192 kg) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: EF1BB6C7
Brand: Canon
Reference: 5C6CCEF01F
Brand: Kyocera
Reference: E9B89B2787
Brand: Kyocera
Reference: E8855B3528
Brand: Xerox
Reference: 55A370D9
Brand: Epson
Reference: A8E24931
Brand: Epson
Reference: 63DFDEB1FF
Brand: Ricoh
Reference: DE7884CB76
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 9A81067B
Brand: Epson
Brother LC223M, Magenta, 1 pc(s), 550 pages, Single pack
check_circle
check_circle