- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother TN-2410, 1200 pages, Black, 1 pc(s)
| Type | Original |
| Printing colors | Black |
| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | HL-L2310D HL-L2350DW HL-L2357DW HL-L2370DN HL-L2375DW DCP-L2510D DCP-L2530DW DCP-L2537DW DCP-L2550DN MFC-L2710DN MFC-L2710DW MFC-L2730DW MFC-L2750DW |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Black toner page yield | 1200 pages |
| OEM code | TN-2410 |
| Product color | Black |
| Country of origin | Vietnam |
| Width | 4.84" (123 mm) |
| Depth | 6.73" (171 mm) |
| Height | 13.9" (352 mm) |
| Weight | 14.7 oz (417 g) |
| Package width | 12" (304 mm) |
| Package depth | 2.83" (72 mm) |
| Package height | 18.7" (474 mm) |
| Package weight | 27.1 oz (767 g) |
| Package type | Box |
| Print technology | Laser printing |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 4977766779487 |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Pallet height | 5.98" (15.2 cm) |
| Pallet weight | 226.6 lbs (102.8 kg) |
| Number of layers per pallet | 7 pc(s) |
| Number of cartons per pallet layer | 6 pc(s) |
| Number of cartons per pallet | 42 pc(s) |
| Quantity per pallet | 126 pc(s) |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: BBC12A3A98
Brand: Epson
Reference: C4BCA42821
Brand: HP
Reference: 96D90773
Brand: Brother
Reference: AFF5020DA6
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 206574CC
Brand: Epson
Reference: F8C0AE80
Brand: HP
Reference: D74B21E8
Brand: Epson
Reference: EB34F93C
Brand: Kyocera
Reference: 24B43A3F
Brand: Epson
Reference: 4AF455C264
Brand: Epson
Reference: A701732599
Brand: Canon
Reference: 17ADC83A59
Brand: HP
Reference: EF5FCF72
Brand: Epson
Brother TN-2410, 1200 pages, Black, 1 pc(s)
check_circle
check_circle