- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother TN-423C, 4000 pages, Cyan, 1 pc(s)
| Type | Original |
| Printing colors | Cyan |
| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | HL-L8260CDW HL-L8360CDW DCP-L8410CDW MFC-L8690CDW MFC-L8900CDW |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Color toner page yield | 4000 pages |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Approximate page yield (color/CMY, ISO/IEC 19798) | 4000 pages |
| Product color | Black |
| Country of origin | China |
| Width | 7.2" (183 mm) |
| Depth | 5.51" (140 mm) |
| Height | 13.5" (343 mm) |
| Weight | 17.5 oz (496 g) |
| Package weight | 31.4 oz (890 g) |
| Package type | Box |
| Print technology | Laser printing |
| Certification | ISO/IEC19798 |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Pallet height | 6.5" (16.5 cm) |
| Pallet weight | 268.5 lbs (121.8 kg) |
| Number of layers per pallet | 5 pc(s) |
| Number of cartons per pallet layer | 6 pc(s) |
| Number of cartons per pallet | 30 pc(s) |
| Quantity per pallet | 120 pc(s) |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: A228A3FD54
Brand: Prindo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 1CCAD9B4
Brand: HP
Reference: 325A05E8
Brand: Lexmark
Reference: 95DEB7ADD7
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 4810E3EC0A
Brand: Canon
Reference: 4B9651DD
Brand: HP
Reference: 6E04DF31F1
Brand: Xerox
Reference: 6502AD7E
Brand: Epson
Brother TN-423C, 4000 pages, Cyan, 1 pc(s)
check_circle
check_circle