- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother TN-243BK, 1000 pages, Black, 1 pc(s)
| Type | Original |
| Printing colors | Black |
| Brand compatibility | Brother |
| Supply type | Single pack |
| Compatibility | DCP-L3510CDW DCP-L3550CDW HL-L3210CW HL-L3230CDW HL-L3270CDW MFC-L3710CW MFC-L3730CDN MFC-L3750CDW MFC-L3770CDW |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Black toner page yield | 1000 pages |
| Product color | Multicolor |
| Country of origin | Vietnam |
| Width | 4.21" (107 mm) |
| Depth | 6.1" (155 mm) |
| Height | 15.3" (388 mm) |
| Weight | 15.5 oz (439 g) |
| Package width | 6.1" (155 mm) |
| Package depth | 4.13" (105 mm) |
| Package height | 15.2" (385 mm) |
| Package weight | 28.2 oz (800 g) |
| Package type | Box |
| Print technology | Laser printing |
| Pallet type | 1200 x 1000 mm |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 4977766787451 |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Pallet height | 6.61" (16.8 cm) |
| Pallet weight | 373 lbs (169.2 kg) |
| Number of layers per pallet | 9 pc(s) |
| Number of cartons per pallet layer | 6 pc(s) |
| Number of cartons per pallet | 54 pc(s) |
| Quantity per pallet | 216 pc(s) |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: BA038E2A20
Brand: Brother
Reference: D44D18A2
Brand: Lexmark
Reference: E7E34D03
Brand: Kyocera
Reference: BA4F62B45E
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 9E6B86D4
Brand: Lexmark
Reference: 5FC34ED307
Brand: HP
Reference: 90A62910
Brand: Brother
Reference: 9D4931DDA0
Brand: HP
Reference: A874AB8CE0
Brand: Xerox
Reference: 95CC7EF498
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: CA3A9BE77F
Brand: Dymo
Reference: A9C389AD07
Brand: Kyocera
Brother TN-243BK, 1000 pages, Black, 1 pc(s)
check_circle
check_circle