- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother BTAG-P35, White on pink, Philippines, 5 year(s), Brother, P-touch PT-N10, PT-N20, PT-N25BT, 0.472" (1.2 cm)
| Label color | White on pink |
| Self-laminating | No |
| Country of origin | Philippines |
| Spare part retention | 5 year(s) |
| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | P-touch PT-N10, PT-N20, PT-N25BT |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Tape width | 0.472" (1.2 cm) |
| Tape length | 157.5" (4 m) |
| Width | 1.77" (45 mm) |
| Depth | 2.09" (53 mm) |
| Height | 2.44" (62 mm) |
| Weight | 1.41 oz (40 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 1.77" (45 mm) |
| Package depth | 2.09" (53 mm) |
| Package height | 2.44" (62 mm) |
| Package weight | 1.76 oz (50 g) |
| Pallet height | 5.16" (13.1 cm) |
| Number of cartons per pallet | 136 pc(s) |
| Number of layers per pallet | 8 pc(s) |
| Number of cartons per pallet layer | 17 pc(s) |
| Pallet weight | 519.4 lbs (235.6 kg) |
| Quantity per pallet | 3264 pc(s) |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 462F8F55
Brand: Epson
Reference: A690F683
Brand: Brother
Reference: 78D1AF8F
Brand: Kyocera
Reference: 31CE6B35
Brand: Canon
Reference: E6DA32EEF0
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 2570B8CA
Brand: Epson
Reference: D42F619034
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 7E7C7D5905
Brand: HP
Reference: BA9B8C62
Brand: Epson
Reference: 8D7628DD7A
Brand: HP
Reference: B3DA88A1DF
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C889E976
Brand: Canon
Reference: AA0AFA9EE5
Brand: Ricoh
Brother BTAG-P35, White on pink, Philippines, 5 year(s), Brother, P-touch PT-N10, PT-N20, PT-N25BT, 0.472" (1.2 cm)
check_circle
check_circle