- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother BTAG-L31, Philippines, 5 year(s), Brother, P-touch PT-N10, PT-N20, PT-N25BT, 0.472" (1.2 cm), 157.5" (4 m)
| Self-laminating | No |
| Country of origin | Philippines |
| Spare part retention | 5 year(s) |
| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | P-touch PT-N10, PT-N20, PT-N25BT |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Tape width | 0.472" (1.2 cm) |
| Tape length | 157.5" (4 m) |
| Width | 1.77" (45 mm) |
| Depth | 2.09" (53 mm) |
| Height | 2.44" (62 mm) |
| Weight | 1.41 oz (40 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 1.77" (45 mm) |
| Package depth | 2.09" (53 mm) |
| Package height | 2.44" (62 mm) |
| Package weight | 1.76 oz (50 g) |
| Pallet height | 5.75" (14.6 cm) |
| Number of cartons per pallet | 153 pc(s) |
| Number of layers per pallet | 9 pc(s) |
| Number of cartons per pallet layer | 17 pc(s) |
| Pallet weight | 565.9 lbs (256.7 kg) |
| Quantity per pallet | 3672 pc(s) |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 29F05888C0
Brand: HP
Reference: A468190E
Brand: Dymo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 2A845B3E91
Brand: HP
Reference: 227E072D13
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: FBABA7D4D8
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 80F54221
Brand: Epson
Reference: 68AF3564FB
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 639135B6
Brand: Brother
Reference: 0D58ED81
Brand: Epson
Reference: 78CFC36B92
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 9D3CA30003
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 356B0B5C
Brand: Epson
Reference: 31A647D0
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Brother BTAG-L31, Philippines, 5 year(s), Brother, P-touch PT-N10, PT-N20, PT-N25BT, 0.472" (1.2 cm), 157.5" (4 m)
check_circle
check_circle