- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother LC527Y, Yellow, Pigment-based ink, 1 pc(s), 900 pages, Single pack
| Type | Original |
| Printing colors | Yellow |
| Brand compatibility | Brother |
| Supply type | Single pack |
| Compatibility | MFC-J4350DW, MFC-J4550DW |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Color ink page yield | 900 pages |
| Colour ink type | Pigment-based ink |
| Color ink cartridges quantity | 1 |
| Product color | Multicolor |
| Width | 0.591" (15 mm) |
| Depth | 3.15" (80 mm) |
| Height | 4.33" (110 mm) |
| Weight | 1.41 oz (40 g) |
| Package width | 0.732" (18.6 mm) |
| Package depth | 5.12" (130 mm) |
| Package height | 4.25" (108 mm) |
| Package weight | 2.47 oz (70 g) |
| Package type | Polybag |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: B2F3C92CAC
Brand: Kyocera
Reference: 1DF6C2FD
Brand: Kyocera
Reference: B447C5CABE
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: DE2FB270
Brand: HP
Reference: 3A7EF2E5
Brand: HP
Reference: F4AE163E87
Brand: AgfaPhoto
Reference: D711FF8F
Brand: Zebra
Reference: C557869B
Brand: Kyocera
Brother LC527Y, Yellow, Pigment-based ink, 1 pc(s), 900 pages, Single pack
check_circle
check_circle