- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother LC527C, Cyan, Pigment-based ink, 1 pc(s), 900 pages, Single pack
| Type | Original |
| Printing colors | Cyan |
| Brand compatibility | Brother |
| Supply type | Single pack |
| Compatibility | MFC-J4350DW, MFC-J4550DW |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Color ink page yield | 900 pages |
| Colour ink type | Pigment-based ink |
| Color ink cartridges quantity | 1 |
| Product color | Multicolor |
| Width | 0.591" (15 mm) |
| Depth | 3.15" (80 mm) |
| Height | 4.33" (110 mm) |
| Weight | 1.41 oz (40 g) |
| Package width | 0.732" (18.6 mm) |
| Package depth | 5.12" (130 mm) |
| Package height | 4.25" (108 mm) |
| Package weight | 2.47 oz (70 g) |
| Package type | Polybag |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: DFF828A2DB
Brand: AgfaPhoto
Reference: E6E6538D5E
Brand: Logitech G
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: CE008B44
Brand: Lexmark
Reference: F1B2BBC102
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: D040DF29
Brand: Lexmark
Reference: 794C58AC5B
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 211A7A84D3
Brand: HP
Reference: 3B5D6AA33D
Brand: Canon
Reference: BB0A5BB0D3
Brand: Xerox
Reference: AF7710BA9F
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 3697F463
Brand: Epson
Reference: BF2DF5FF98
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 1E72CBA1
Brand: Brother
Brother LC527C, Cyan, Pigment-based ink, 1 pc(s), 900 pages, Single pack
check_circle
check_circle