- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother LC527BK, Black, Pigment-based ink, 1 pc(s), 1300 pages, Single pack
| Type | Original |
| Printing colors | Black |
| Brand compatibility | Brother |
| Supply type | Single pack |
| Compatibility | MFC-J4350DW, MFC-J4550DW |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Black ink page yield | 1300 pages |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| Product color | Multicolor |
| Width | 0.591" (15 mm) |
| Depth | 3.15" (80 mm) |
| Height | 4.33" (110 mm) |
| Weight | 1.41 oz (40 g) |
| Package width | 0.732" (18.6 mm) |
| Package depth | 5.12" (130 mm) |
| Package height | 4.25" (108 mm) |
| Package weight | 2.47 oz (70 g) |
| Package type | Polybag |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 9442F004
Brand: Lexmark
Reference: EE0D6C58F0
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: CEACAF9856
Brand: UTAX
Reference: DCE0358889
Brand: Kyocera
Reference: B683CC4155
Brand: AgfaPhoto
Reference: ACF8B36684
Brand: HP
Reference: 77957E01
Brand: HP
Reference: 7E77E01EE8
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 57E289DE16
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 28BDA53C86
Brand: HP
Reference: 85FDB154
Brand: Epson
Reference: 49B877C8
Brand: Lexmark
Reference: 99296AD1EB
Brand: Samsung
Brother LC527BK, Black, Pigment-based ink, 1 pc(s), 1300 pages, Single pack
check_circle
check_circle