- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Epson 104 EcoTank, Original, Black, Epson, EcoTank ET-4700 EcoTank ET-2726 EcoTank ET-2720 EcoTank ET-2715 EcoTank ET-2714 EcoTank ET-2712..., 65 ml, Inkjet
| Type | Original |
| Printing colors | Black |
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | EcoTank ET-4700 EcoTank ET-2726 EcoTank ET-2720 EcoTank ET-2715 EcoTank ET-2714 EcoTank ET-2712 EcoTank ET-2711 EcoTank ET-2710 |
| Black ink volume | 65 ml |
| Print technology | Inkjet |
| Product color | Multicolor |
| Capacity | 65 ml |
| Country of origin | Philippines |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 2.28" (58 mm) |
| Package depth | 7.01" (178 mm) |
| Package height | 2.2" (56 mm) |
| Package weight | 4.59 oz (130 g) |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 8715946656809 |
| Master (outer) case weight | 6.88 lbs (3.12 kg) |
| Master (outer) case length | 18.9" (480 mm) |
| Master (outer) case width | 12.2" (310 mm) |
| Master (outer) case height | 5.91" (150 mm) |
| Quantity per pallet | 1350 pc(s) |
| Pallet weight | 0 oz (0 g) |
| Pallet length | 47.2" (120 cm) |
| Pallet width | 31.5" (80 cm) |
| Pallet height | 87.8" (2.23 m) |
| Quantity per master (outer) case | 30 pc(s) |
| Quantity per pallet (UK) | 1890 pc(s) |
| Pallet weight (UK) | 0 oz (0 g) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 3DB92A39
Brand: Canon
Reference: A7ADCD1E
Brand: Canon
Reference: 427357DFBC
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 2F924E37
Brand: Brother
Reference: 401FD95BF6
Brand: AgfaPhoto
Reference: BADC93FE6E
Brand: Logitech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B9212636
Brand: HP
Reference: AE92FD2F
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: BEFF5A4098
Brand: KONICA MINOLTA
Reference: 8E03849E6E
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: DDC1F7E5
Brand: Kyocera
Reference: 4810E3EC0A
Brand: Canon
Reference: 65D3D9B6
Brand: Canon
Reference: 5BF73BC6C6
Brand: OKI
Epson 104 EcoTank, Original, Black, Epson, EcoTank ET-4700 EcoTank ET-2726 EcoTank ET-2720 EcoTank ET-2715 EcoTank ET-2714 EcoTank ET-2712..., 65 ml, Inkjet
check_circle
check_circle