Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother LC123YBP, Yellow, 1 pc(s), 600 pages, Single pack
| Type | Original |
| Printing colors | Yellow |
| Brand compatibility | Brother |
| Supply type | Single pack |
| Compatibility | DCP-J4110DW DCP-J132W DCP-J152W DCP-J552DW DCP-J752DW MFC-J4410DW MFC-J4510DW MFCJ4710DW MFC-J650DW MFC-J6520DW MFC-J6720DW MFC-J6920DW |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Color ink page yield | 600 pages |
| Country of origin | Philippines |
| Width | 1.38" (35 mm) |
| Depth | 4.72" (120 mm) |
| Height | 7.09" (180 mm) |
| Weight | 2.08 oz (59 g) |
| Package weight | 3.03 oz (86 g) |
| Pallet height | 6.42" (16.3 cm) |
| Quantity per pallet | 1680 pc(s) |
| Number of cartons per pallet | 168 pc(s) |
| Number of layers per pallet | 8 pc(s) |
| Number of cartons per pallet layer | 21 pc(s) |
| Pallet weight | 301.8 lbs (136.9 kg) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Pallet type | 1200 x 1000 mm |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 43EB1F2BFF
Brand: Canon
Reference: 24F5FE99
Brand: Brother
Reference: E2E83C63
Brand: Canon
Reference: 70D94C72
Brand: Brother
Reference: 738A6457BE
Brand: HP
Reference: F73850AA36
Brand: Samsung
Reference: 4A678531
Brand: Epson
Reference: B7583761
Brand: Epson
Reference: A2FD0A15EC
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: BBBD35EE38
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 791528A9F6
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 07F93B86
Brand: HP
Brother LC123YBP, Yellow, 1 pc(s), 600 pages, Single pack
check_circle
check_circle