- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Lenovo ThinkCentre M70t Gen 6, Intel Core Ultra 5, 225, 16 GB, DDR5-SDRAM, 512 GB, Windows 11 Pro
| Processor family | Intel Core Ultra 5 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor model | 225 |
| Processor cores | 10 |
| Processor threads | 10 |
| Internal memory | 16 GB |
| Maximum internal memory | 128 GB |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Memory slots | 4x DIMM |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Optical drive type | No |
| Storage media | SSD |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD capacity | 512 GB |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| Card reader integrated | No |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card model | Intel Graphics |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| On-board graphics card family | Intel Graphics |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Ethernet LAN data rates | 100,1000 Mbit/s |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 6 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 0 |
| Thunderbolt 3 ports quantity | 0 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Line-out | Yes |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Chassis type | Tower |
| Product color | Black |
| Volume | 13.6 L |
| Cable lock slot | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Product type | PC |
| Motherboard chipset | Intel Q870 |
| Audio chip | Realtek ALC623-CG |
| Audio system | High Definition Audio |
| Number of speakers | 1 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Operating system language | German |
| Power supply | 260 W |
| Certification | ENERGY STAR,TCO,RoHS |
| Width | 5.71" (145 mm) |
| Depth | 11.7" (296 mm) |
| Height | 13.6" (346 mm) |
| Weight | 12.6 lbs (5.7 kg) |
| Mouse included | Yes |
| Mouse connectivity | Wired |
| Keyboard included | Yes |
| Keyboard connectivity | Wired |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: FBF9729B2D
Brand: Asus
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: A43F3BF890
Brand: MSI
Reference: 21F44C69
Brand: Lenovo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 1FAF25CE28
Brand: Asus
Reference: 4C28498C
Brand: Lenovo
Reference: 911134D521
Brand: HP
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: A9BCAA46
Brand: Lenovo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 189F4BC9AC
Brand: Apple
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 8D5F936F
Brand: Lenovo
Reference: 101949DA
Brand: Lenovo
Reference: 660A2B7F
Brand: Lenovo
Reference: 7CDF35F6AB
Brand: CSL
Reference: 6853364A
Brand: ACER
Reference: 926822DF22
Brand: CAPTIVA
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: A4FD707F
Brand: Apple
Reference: 05D3F1BF
Brand: Asus
Lenovo ThinkCentre M70t Gen 6, Intel Core Ultra 5, 225, 16 GB, DDR5-SDRAM, 512 GB, Windows 11 Pro
check_circle
check_circle