- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 19110S, Cable bracket, Black, 1 pc(s), 1.55 oz (44 g)
| Type | Cable bracket |
| Product color | Black |
| Width | 1.57" (40 mm) |
| Depth | 2.76" (70 mm) |
| Height | 0.591" (15 mm) |
| Weight | 1.55 oz (44 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 1.57" (40 mm) |
| Package depth | 2.76" (70 mm) |
| Package height | 0.591" (15 mm) |
| Package weight | 1.66 oz (47 g) |
| Screws included | Yes |
| Number of screws | 1 |
| Dimensions (WxDxH) | 1.57 x 2.76 x 0.591" (40 x 70 x 15 mm) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: FC9B1880
Brand: DeLOCK
Reference: 4FC7AEC3
Brand: StarTech.com
Reference: 6A9ED99D
Brand: Cooler Master
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C2ED6047
Brand: Dicota
Reference: 598177BE
Brand: InLine
Reference: 957154FE
Brand: Kensington
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: A7D20FEB
Brand: Digitus
Reference: 223E07AA
Brand: InLine
Reference: B5FC912B
Brand: Epson
Reference: 7A9CBD11
Brand: StarTech.com
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 8E3E7EFE
Brand: Lenovo
Reference: 9CB95F4C
Brand: InLine
Reference: D6D9D032
Brand: DeLOCK
Reference: 5720E511
Brand: Quantum
Reference: E76137EC
Brand: HPE
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 91F38B2F
Brand: StarTech.com
InLine 19110S, Cable bracket, Black, 1 pc(s), 1.55 oz (44 g)
check_circle
check_circle