- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 19110R, Cable bracket, Black, 1 pc(s), 3.49 oz (99 g)
| Type | Cable bracket |
| Product color | Black |
| Width | 1.77" (45 mm) |
| Depth | 2.76" (70 mm) |
| Height | 3.94" (100 mm) |
| Weight | 3.49 oz (99 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 2.95" (75 mm) |
| Package depth | 5.31" (135 mm) |
| Package height | 1.97" (50 mm) |
| Package weight | 4.3 oz (122 g) |
| Screws included | Yes |
| Number of screws | 2 |
| Dimensions (WxDxH) | 1.77 x 2.76 x 3.94" (45 x 70 x 100 mm) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: B7FF4354
Brand: APC
Reference: FC7883A2
Brand: DeLOCK
Reference: 5226969D
Brand: DeLOCK
Reference: ED560254
Brand: InLine
Reference: 111472F7
Brand: HP
Reference: E5B9980E
Brand: Digitus
Reference: 3BC537A6
Brand: InLine
Reference: 82DB373C
Brand: InLine
Reference: F58E0B7E
Brand: InLine
Reference: C759C320
Brand: InLine
Reference: C0088C53
Brand: Digitus
Reference: 693EAE4C
Brand: StarTech.com
Reference: A908D85C
Brand: Zebra
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 72E002BB
Brand: DeLOCK
Reference: 5C7DD8A9
Brand: StarTech.com
Reference: 14BE218F
Brand: InLine
InLine 19110R, Cable bracket, Black, 1 pc(s), 3.49 oz (99 g)
check_circle
check_circle