- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 33470, Black, 4.72" (12 cm), 4.92" (125 mm), 4.92" (125 mm), 0.551" (14 mm), 4.92 x 4.92 x 0.551" (125 x 125 x 14 mm)
| Product color | Black |
| Fan diameter | 4.72" (12 cm) |
| Width | 4.92" (125 mm) |
| Depth | 4.92" (125 mm) |
| Height | 0.551" (14 mm) |
| Dimensions (WxDxH) | 4.92 x 4.92 x 0.551" (125 x 125 x 14 mm) |
| Weight | 16.9 oz (480 g) |
| Package width | 5.51" (140 mm) |
| Package depth | 6.69" (170 mm) |
| Package height | 0.709" (18 mm) |
| Package volume | 700 cm³ |
| Package weight | 2.54 oz (72 g) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 949BA3B6
Brand: StarTech.com
Reference: 152F9062
Brand: Rittal
Reference: A214DA21
Brand: Digitus
Reference: 5475165A
Brand: StarTech.com
Reference: 6286C38F
Brand: Asus
Reference: 7C0B1CC3
Brand: DeLOCK
Reference: 6F51386A
Brand: Conceptronic
Reference: 34E56754
Brand: InLine
Reference: 726EDC45
Brand: Digitus
Reference: F786A1BC
Brand: InLine
Reference: 6C043A36
Brand: DeLOCK
Reference: 1E4EA522
Brand: InLine
Reference: F720A1D6
Brand: LogiLink
Reference: 8E0CABDE
Brand: DeLOCK
Reference: 644864E7
Brand: StarTech.com
Reference: E3AB03B1
Brand: StarTech.com
InLine 33470, Black, 4.72" (12 cm), 4.92" (125 mm), 4.92" (125 mm), 0.551" (14 mm), 4.92 x 4.92 x 0.551" (125 x 125 x 14 mm)
check_circle
check_circle