- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
InLine 31506D, Indoor, AC, 20 V, 4.05 A, Black
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Universal |
| Power source type | AC |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 1 |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Wireless charging | No |
| Programmable power supply (PPS) | Yes |
| USB Power Delivery | Yes |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| Product color | Black |
| Gallium nitride (GaN) transistors | Yes |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input current | 1.5 A |
| Maximum power | 65 W |
| Maximum output voltage | 20 V |
| Minimum output voltage | 3.3 V |
| AC adapter output current | 4.05 A |
| Output current (5V) | 3 A |
| Output current (9V) | 3 A |
| Output current (12V) | 3 A |
| Output current (15V) | 3 A |
| Output current (20V) | 3.25 A |
| Power consumption (no load) | 0.03 W |
| Average active efficiency | 86.49 % |
| Efficiency at low load (10%) | Yes |
| Power plug type | Type C |
| Compatible power plug types | EU |
| Width | 1.77" (45 mm) |
| Depth | 3.35" (85 mm) |
| Height | 1.06" (27 mm) |
| Weight | 2.89 oz (82 g) |
| Package width | 3.15" (80 mm) |
| Package depth | 4.45" (113 mm) |
| Package height | 1.22" (31 mm) |
| Package weight | 3.88 oz (110 g) |
| Package type | Hanging box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Dimensions (WxDxH) | 1.77 x 3.35 x 1.06" (45 x 85 x 27 mm) |
| Maximum input power | 65 W |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 19C97EAA
Brand: Digitus
Reference: 8B80255F
Brand: InLine
Reference: 9DD3F7EF
Brand: DeLOCK
Reference: FBDDCFD9
Brand: InLine
Reference: F9FB96A6
Brand: Digitus
Reference: B8193A81
Brand: DeLOCK
Reference: B25DD449
Brand: Lenovo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: F9C9F910
Brand: InLine
Reference: F5B5BEDE
Brand: Tripp
Reference: F6BC8772
Brand: InLine
Reference: E72CC428
Brand: HPE
Reference: 1BC33281
Brand: Digitus
Reference: 2079E17C
Brand: InLine
Reference: 7FDD38FB
Brand: InLine
Reference: B9E79B57
Brand: StarTech.com
Reference: BBB4DE76
Brand: InLine
InLine 31506D, Indoor, AC, 20 V, 4.05 A, Black
check_circle
check_circle