Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
StarTech.com DP14VMM4M, 157.5" (4 m), DisplayPort, DisplayPort, Male, Male, 7680 x 4320 pixels
| Cable length | 157.5" (4 m) |
| Connector 1 | DisplayPort |
| Connector 2 | DisplayPort |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| Product color | Gray, Black |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector contacts plating | Gold |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160, 7680 x 4320 |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| HDCP | Yes |
| Latching connectors | Yes |
| Cable shielding | Aluminum mylar foil |
| Jacket material | Thermoplastic elastomer (TPE) |
| AWG wire size | 28 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Bandwidth | 32400 MB/s |
| HBR3 support | Yes |
| Number of conductors | 19 |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 °C |
| Storage temperature (T-T) | 0 - 50 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 85% |
| Compliance certificates | RoHS |
| Cable diameter | 0.295" (7.5 mm) |
| Weight | 10.9 oz (309 g) |
| Package width | 9.65" (245 mm) |
| Package depth | 13" (330 mm) |
| Package height | 0.906" (23 mm) |
| Package weight | 11.6 oz (328 g) |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Master (outer) case width | 13.4" (340 mm) |
| Master (outer) case length | 15.7" (400 mm) |
| Master (outer) case height | 10.6" (270 mm) |
| Quantity per master (outer) case | 25 pc(s) |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 76BA735B
Brand: StarTech.com
Reference: 8D5B77E9
Brand: Anker Innovations
Reference: B486BD0F
Brand: StarTech.com
Reference: 83189DFD
Brand: InLine
Reference: 0BFF16C1
Brand: Enermax
Reference: AB6209B4
Brand: StarTech.com
Reference: 3083348E
Brand: InLine
Reference: CB3E805D
Brand: StarTech.com
Reference: 81FDADDD
Brand: Digitus
Reference: 2A1ACC9A
Brand: Digitus
Reference: D2246B00
Brand: InLine
Reference: C9DBA576
Brand: Digitus
Reference: 4B7A4AA1
Brand: StarTech.com
Reference: 904782D7
Brand: DeLOCK
Reference: 3200A942
Brand: InLine
Reference: 1E2E1C14
Brand: InLine
StarTech.com DP14VMM4M, 157.5" (4 m), DisplayPort, DisplayPort, Male, Male, 7680 x 4320 pixels
check_circle
check_circle