- New
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
StarTech.com HDMM150CM, 59.1" (1.5 m), HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), Black
| Cable length | 59.1" (1.5 m) |
| Connector 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Black |
| Connector contacts plating | Gold |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160 |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| AWG wire size | 28 |
| Cable jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Cable shielding | Aluminum mylar foil |
| Connector gender | Male/Male |
| Compliance certificates | RoHS |
| Certification | CE, REACH |
| Weight | 3.81 oz (108 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 7.87" (200 mm) |
| Package depth | 8.66" (220 mm) |
| Package height | 0.472" (12 mm) |
| Package weight | 4.13 oz (117 g) |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 5E71551F
Brand: InLine
Reference: 9EA3839E
Brand: InLine
Reference: 598B4F8E
Brand: InLine
Reference: ABEA7496
Brand: UbiQuiti
Reference: 8F16F678
Brand: DeLOCK
Reference: FFFECA61
Brand: StarTech.com
Reference: 3CEDF457
Brand: InLine
Reference: 5A98535C
Brand: InLine
Reference: 8D5B77E9
Brand: Anker Innovations
Reference: 83E78A7B
Brand: StarTech.com
Reference: 92466995
Brand: Ansmann
Reference: 08D12EB5
Brand: InLine
Reference: 41935295
Brand: StarTech.com
Reference: 5243E93E
Brand: Belkin
Reference: AAF8C7BA
Brand: Ergotron
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 2189C17C
Brand: Belkin
StarTech.com HDMM150CM, 59.1" (1.5 m), HDMI Type A (Standard), HDMI Type A (Standard), Black
check_circle
check_circle