Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
StarTech.com WIR6CMRGR, 12003.9" (304.9 m), Cat6, U/UTP (UTP), Gray
| Cable length | 12003.9" (304.9 m) |
| Cable standard | Cat6 |
| Cable shielding | U/UTP (UTP) |
| Connector 1 | No |
| Connector 2 | No |
| Product color | Gray |
| Connector 1 gender | No |
| Connector 2 gender | No |
| Jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Cable rating | CMR |
| AWG wire size | 23 |
| Frequency | 500 MHz |
| Plug and Play | Yes |
| Compliance certificates | RoHS |
| Certification | UL |
| Weight | 36.2 lbs (16.4 kg) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 17.9" (455 mm) |
| Package depth | 18.1" (460 mm) |
| Package height | 8.66" (220 mm) |
| Package weight | 30.6 lbs (13.9 kg) |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: 07198529
Brand: InLine
Reference: 3F3AB670
Brand: Digitus
Reference: 59A0AD8B
Brand: InLine
Reference: 1DB1B3EA
Brand: Belkin
Reference: EFF02E5A
Brand: StarTech.com
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 76E07E9E
Brand: StarTech.com
Reference: 664FD3B9
Brand: DeLOCK
Reference: B185E30F
Brand: DeLOCK
Reference: E8AAB6AB
Brand: InLine
Reference: 062C01B0
Brand: InLine
Reference: 1AE4BBF3
Brand: DeLOCK
Reference: D77595B5
Brand: Lenovo
Reference: 36B0831B
Brand: DeLOCK
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 6C76E274
Brand: Datalogic
Reference: 35EE3C7C
Brand: Brennenstuhl
Reference: 94CE5BCF
Brand: InLine
StarTech.com WIR6CMRGR, 12003.9" (304.9 m), Cat6, U/UTP (UTP), Gray
check_circle
check_circle