- Non disponibile
Artikel-Nr.: 7A5E06A8AB
Marke: HP
Artikel-Nr.: 0C2B523C81
Marke: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Artikel-Nr.: C5E6564B74
Marke: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Artikel-Nr.: 5853CCB924
Marke: HP
Artikel-Nr.: 8891360801
Marke: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Cooler Master NotePal Ergostand III, 43,2 cm (17"), 1 pz, 23 cm, 500 Giri/min, 800 Giri/min, 72 pdc/min
| Capienza massima dimensioni dello schermo | 43,2 cm (17") |
| Numero di ventilatori già presenti | 1 pz |
| Diametro del ventilatore | 23 cm |
| Velocità (minima) di rotazione | 500 Giri/min |
| Velocità (massima) di rotazione | 800 Giri/min |
| Prestazione della ventola | 72 pdc/min |
| Emissione acustica | 21 dB |
| Colore del prodotto | Nero |
| Materiali | Metallo, Plastica |
| Interfaccia host | USB |
| Versione USB | 2.0 |
| Numero di USB | 4 |
| quantità porte Mini-USB | 1 |
| Quantità porte Micro-USB | 1 |
| Tipologia alimentazione | USB |
| Peso | 1,21 kg |
| Codice del Sistema Armonizzato (SA) | 84733080 |
| Dimensioni (LxPxA) | 385 x 225,5 x 280 mm |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Besondere Bestellnummern
Ihre Bewertung der Rezension kann nicht gesendet werden
Kommentar melden
Meldung gesendet
Ihre Meldung kann nicht gesendet werden
Eigenen Kommentar verfassen
Bewertung gesendet
Ihre Bewertung kann nicht gesendet werden
Artikel-Nr.: 2072082144
Marke: Inter-Tech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Artikel-Nr.: A66B4FBC
Marke: be quiet!
Artikel-Nr.: 326BEC689E
Marke: be quiet!
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Artikel-Nr.: 2EF2937CCA
Marke: InLine
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Artikel-Nr.: 4BFC565924
Marke: MSI
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Artikel-Nr.: 1E7020D221
Marke: Cooler Master
Artikel-Nr.: C77ECCBFB0
Marke: Fractal Design
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Artikel-Nr.: E4297ABAED
Marke: NZXT
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Artikel-Nr.: 04D37AFD
Marke: Asus
Artikel-Nr.: E57EA24889
Marke: Fractal
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Artikel-Nr.: 66FC6CE478
Marke: Inter-Tech
Artikel-Nr.: 6D0B39EBD4
Marke: Inter-Tech
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Artikel-Nr.: F171D7AB
Marke: StarTech.com
Artikel-Nr.: FC9B1B7DBE
Marke: Asus
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Artikel-Nr.: 1C010BC1
Marke: be quiet!
Cooler Master NotePal Ergostand III, 43,2 cm (17"), 1 pz, 23 cm, 500 Giri/min, 800 Giri/min, 72 pdc/min
check_circle
check_circle