- Out-of-Stock
Reference: 7A5E06A8AB
Brand: HP
Reference: 0C2B523C81
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: C5E6564B74
Brand: Bosch
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 5853CCB924
Brand: HP
Reference: 8891360801
Brand: Siemens
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Banner
Brother LC527XLBK, High (XL) Yield, Black, Pigment-based ink, 1 pc(s), 3000 pages, Single pack
| Type | Original |
| Printing colors | Black |
| Brand compatibility | Brother |
| Supply type | Single pack |
| Compatibility | MFC-J4350DW, MFC-J4550DW |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Black ink page yield | 3000 pages |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Product color | Multicolor |
| Width | 0.591" (15 mm) |
| Depth | 2.95" (75 mm) |
| Height | 4.37" (111 mm) |
| Weight | 2.82 oz (80 g) |
| Package width | 0.732" (18.6 mm) |
| Package depth | 5.12" (130 mm) |
| Package height | 4.25" (108 mm) |
| Package weight | 3.53 oz (100 g) |
| Package type | Polybag |
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Specific References
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
Reference: FDE172C919
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: B53B8BCCCC
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 56352739F5
Brand: Epson
Reference: 854AF0D8FB
Brand: Kyocera
Reference: C1F75CC0F7
Brand: Epson
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 6D8AD6CB
Brand: Lexmark
Reference: 8CCBE8F8
Brand: Canon
Reference: AB81265D89
Brand: Brother
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 0817F5B4E9
Brand: Prindo
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 56F2EAA35D
Brand: Canon
Write here your email address and stay up to date when the product comes back available.
Reference: 7646086555
Brand: Brother
Reference: FB38BB20
Brand: Kyocera
Reference: 9E5736E8
Brand: Epson
Brother LC527XLBK, High (XL) Yield, Black, Pigment-based ink, 1 pc(s), 3000 pages, Single pack
check_circle
check_circle